NGNails Main Pic

Przedłużanie Protein Base


przedluzanie baza hybrydowa proteinowa indigo

 
 
Chciałaś wykonać manicure hybrydowy, ale złamał Ci się paznokcieć? Dla Protein Base to nie problem! Dziś zaprezentuję Wam tutorial w którym pokażę jak łatwo można przedłużyć paznokieć za pomocą BAZY HYBRYDOWEJ!

Obecnie wielu producentów lakierów hybrydowych posiada w swojej ofercie bazy hybrydowe przeznaczone do przedłużania. Jedną z najlepszych baz, która dominuje na rynku, jest baza proteinowa firmy Indigo Nails.

Protein Base uwielbiam nie tylko za możliwość przedłużania paznokci. Produkt firmy Indigo jest idealnie gęsty, nie zalewa skórek, a po utwardzeniu jest twardy. Doskonała jest również trwałość lakieru hybrydowego położonego na owej bazie. Porównałabym ją nawet do trwałości hybrydy na żelu. Jeszcze mi się nie zdażyło, żeby hybryda połozona na protein base odprysnęła 😉

Produkt od Indigo jest uniwersalny. Można go stosować nie tylko do przedłużeń, ale również jako zwykłą bazę. Może również służyć do nadbudowy paznokcia. Dzięki proteinie zawartej w składzie dodatkowo wzmacnia paznokcie.
 
Poniżej możecie zobaczyć protein base w akcji :)


 
 
Bazę proteinową możecie zakupić na stronie indigo. Jest dostępna w dwóch pojemnościach: 5ml (tutaj) i 10 ml (tutaj).

A Wy używacie bazy proteinowej? Może macie jakiegoś innego faworyta do przedłużania paznokci metodą hybrydową?
 
 


przedluzanie baza proteinowa

 
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *