NGNails Main Pic

Pink & White + lakier hybrydowy DIY


trhg

 

 

Witam !
Z góry przepraszam za odrosty, ale nie mogłam się powstrzymać  musiałam wstawić te zdjęcia :) Do wykonania manicure wykorzystałam produkty firmy Born Pretty Store: dżety i pisaki do paznokci.

Dżety dostępne są w okrągłym pojemniczku, za każdym razem gdy chce z nich skorzystać modlę się aby mi nie wyleciały, opakowanie działa dosyć opornie. Bardzo dobrze się trzymają ale na hybrydzie chyba wszystko dobrze się trzyma, nie wiem jak zachowują się na zwykłych lakierach. Ich minusem jest to że odbrawiają się i po czasie stają się całe białe.

Pisaki do paznokci, już używane przeze mnie w poprzednich postach. Są one bardzo wygodne, z łatwością można tworzyc przeróżne wzory i napisy. Niestety czasami się zacinają i trzeba chwile poświęcić na to aby je po prostu rozpisać jak zwykły długopis. Poza tym pisaki rzeczywiście bardzo szybko wysychają i nie rozmazują się pod warstwą ‚top’.

 


 Znudził Ci się stary lakier? Nie chcesz wydawać pieniędzy a kolejny?

Wystarczy kawałek folii aluminiowej i co najmniej 2 lakiery aby stworzyć nowy kolor. Zamiast folii można użyć również małego pojemiczka jeśli ktoś posiada i zachować nowy lakier na dłużej.  Ja wymieszałam mój koralowy odcień z beżem aby uzyskać po prostu jaśniejszy koralowy kolor, widoczny na zdjęciach u góry.  Tutaj dla porównania:

 

 

 


  1. Pomysłowe zdobienie 😀 Na 5+ :p

  2. Podobają mi się te pazurki :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *