NGNails Main Pic

Najlepszy Cleaner , Odtłuszczacz i Waciki


sdeWitam! W dzisiejszym poście opiszę moje ulubione produkty których używam przy manicure hybrydowym do przygotowania płytki paznokcia oraz pozbycia się warstwy dyspersyjnej na koniec zabiegu. 

Przetestowałam troche firm w poszukiwaniu produktu który wreszcie spełni moje oczekiwania. Przedstawiam Wam moich ulubioeńców :)

Zacznę od procesu przygotowania płytki pod manicure hybrydowy. W tej kwestii najlepiej sprawdza się nie cleaner co prawda ale skinsept czyli preparat do odkażania skóry. Skinsept nadaje się również oczywiście do dezynfekcji ewentualnych pokaleczonych skórek. Alkohol w nim zawarty odtłuszcza płytkę lepiej niż nie jeden cleaner!

 

11721120_952373044819309_1978292167_n

Co do wacików również najlepiej spisuje się produkt wcale do tego nie przeznaczony … mowa o gazikach. Gazy nie wchłąniają nam tyle produktu co waciki do manicure . Lepiej rozprowadzają preparaty po płytce paznokcia.

IMG_1579


Cały manicure hybrydowy wykańczam cleanerem firmy indigo ‚super shine effect’. Zawiera on oliwkę więc nie można stosować go do odtłuszania płytki (przed nakładaniem hybrydy). W połączeniu z gazami świetnie pozbywa się klejącej warstwy dyspersyjnej z paznokcia a oliwka w nim zawarta dodatkowo nabłyszcza paznokcie :)

Cleaner oraz skinsept kupuję na stronie enjoy-nails, gazy dostępne są również w sklepach internetowych bądź aptekach.


  1. wiolka94 pisze:

    Właśnie dziś się wybieram po Skinsept 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *