NGNails Main Pic

Marmurek + Lustro


efekt lustra efekt marmurka metal manix

 
 

W najnowszym tutorialu przedstawiam Wam połączenie lakieru Miami Nude (z nowej kolekcji Miami Natalii Siwiec dla Indigo), marmurka i lustra (metal manix multi chrome). Delikatna stylizacja, ale jednak ‚z pazurem’ :).

Miami Nude
Odcień Miami Nude niestety nie do końca spełnił swoją rolę … kolor fatalnie kryje :/ Bardzo szkoda, bo to przepiękny odcień. Niestety polecam nakładać go na biały podkład, tzn. na wcześniej położony biały kolor.

Marmurek
Marmurek wykonujemy na nieutwardzonej warstwie białej hybrydy za pomocą czarnej hybrydy (lub paint gelu) i pędzelka do zdobień (w mnie nr 004 Master Art Indigo). Jest to bardzo prosty wzór, powiedziałabym nawet, że najprostszy z wzorów malowanych na hybrydzie. Nawet, jeśli ktoś nie zajmuje się nailartem śmiało może próbować! Wystarczy namalować nieregularne ‚maziaje’ i w niekrótych miejscach je rozetrzeć aby wymieszać odrobine czerń z bielą. W ten sposób uzyskujemy 3 odcienie, biały, szary i czarny. Dzięki mieszaniu kolorów kreski marmurka wtapiają się w nasz biały podkład i efekt jest lepszy, bardziej realny. Ważne jest, aby (przy malowaniu paru marmurków z rzędu / na jednej ręce szczególnie) każdy marmur był inny i nieregularny. To własnie niepowtarzalność i nieregularność nadaje dodatkowego charakteru marmurkowi :)

Produkty, których użyłam w tutorialu:
• Dry Top Coat Super Shine (dostępny tutaj)
• Mr Black (dostępny tutaj)
• Mr White (dostępny tutaj)
• Miami Nude (dostępny tutaj)
• Metal Manix Multi Chrome (dostępny tutaj)
• Paint gel (dostępny tutaj)
• Pędzelek Master Art Indigo nr 004 (dostępny tutaj)

efekt lustra efekt marmurka metal manix 02

efekt lustra efekt marmurka metal manix 03

efekt lustra efekt marmurka metal manix 04

efekt lustra efekt marmurka metal manix 05

efekt lustra efekt marmurka metal manix 06
 
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *