NGNails Main Pic

Frez Indigo Style 2


02 frez indigo style 2 sciaganie koloru uzupelnienie manicure zelowy przedluzanie na formie

Pamiętam moje początki z przedłużaniem żelowym, a następnie jego uzupełnianiem. Najgorszą cześcią było dla mnie ściąganie koloru z żelu, monotonne, nudne, piłowanie. Długo nie mogłam przekonać się do frezarki. Wkońcu zdecydowałam się spróbować, zaczęłam ćwiczyć na sobie i chętnych modelkach :) Na początku pracowałam na minimalnych obrotach, często ustawiając złe obroty. Teraz po kilku latach nie wyobrażam sobie pracy bez frezarki.

Frez Indigo Style 2 jest niezniszczalnym, wiecznie ostrym frezem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zdjąć kolor z przedłużenia żelowego w kilku minut. Frez nie powoduje uczucia grzania płytki, ani żadnego dyskomfortu klientki. Jest bardzo wygodny i szybki w użyciu. Dostępny jest również frez o numerze 1, który ma kształt walca. Ja jednak zdecydowałam się na zakup freza numer 2, gdyż wydaje mi się on wygodniejszy w pracy przy skórkach, ale to tylko moja, niesprawdzona opinia :)

Frez firmy Indigo zakupicie tutaj, a poniżej możecie zobaczyć narzędzie w akcji, oraz kilka porad jak się nim posługiwać :)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *