NGNails Main Pic

Formy do przedłużania


edsWitam! Dziś dość którki post w którym chcałam się podzielić moją opinią na temat przetestowanych form do paznokci. Poniżej przedstawie 3 (raczej najpopularniejsze) formy. Oczywiście jest tego o wiele więcej ale robiąc zakupy w hurtowniach internetowych najczęściej natkykałam się właśnie na te formy przdstawione na obrazkach.


Nie ma się co rozpisywać o nich dużo ropisywać. Formy mogą się różnić jedynie kształtem, klejem oraz grubością, więc krótko  scharakteryzuje każdą formę:

e4rNa tych złotych formach zaczynałam moją przygodę z przedłużaniem. Są one dość sztywne, klej jest mocny, dobrze trzymają się na paznokciach.  Osobiście miałam problemy czasami z dopasowaniem ich do paznokcia.

02
Następne to różowe formy z kwiatami, wydaje mi się, że są one takie same jak te złote, różnią się jedynie kolorem.01


Z wszystkich przedstawionych lubię najbardziej te biało-różowe. Są cieńsze i bardziej elastyczne. Klej mają chyba troszkę słabszy od poprzednich ale mi osobiście to nie przeszkadza. Przez elastyczność fajnie dopasowują się do paznokcia. Gdy potrzebuję wzmocnić szablon przyklejam kółeczko pod spód szablonu.


Formy do przedłużania to też kwestia ćwiczeń i przyzwyczajenia. Jedne kosmetyczki wolą sztywne formy, inne zaś te cieńsze i bardziej elastyczne.

A które Wy polecacie? Jaką macie opinię o przedstawionych powyżej szablonach?


 1. bunnnyworlds pisze:

  Ja na razie próbowałam tych złotych (dopiero zaczęłam robić na szablonach) i muszę się zgodzić w 100% co do nich. Trochę mi przeszkadza że są aż tak sztywne.

 2. Anonymous pisze:

  Hej :) Mogłabyś dodać post w którym zaprezentujesz w jaki sposób nakładasz hybrydę na formę? Byłabym wdzięczna ;). Pozdrawiam 😉

 3. Anonymous pisze:

  Hej 😉 Mogłabyś dodać post w którym zaprezentujesz w jaki sposób nakładasz hybryde na forme? Byłabym wdzięczna;). Pozdrawiam 😉

 4. Angie pisze:

  chodzi o semilac hard? Mam w planach taki post niestety teraz wyjeżdżam więc pojawi się jakoś na początku sierpnia :)

 5. wiolka94 pisze:

  Ja mam te różowe (środkowe) dobrze mi się na nich przedłuża 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *